„Uwikłani”

Oglądaj CAŁY SERIAL:

Serial kryminalno-sensacyjny, w którym każdy odcinek tworzy zamkniętą całość i przedstawia innego bohatera uwikłanego w przestępstwo.

Bohaterami wszystkich odcinków są zwyczajni ludzie, którzy dopuszczają się różnych przewinień lub podejmują decyzje zmieniające ich los na całe życie. Widz wraz z nimi przeżywa ich cierpienia, dzieli radości i smutki, jest świadkiem ich wewnętrznej walki.
[TVP]

Produkcja: 2015
Premiera TV: 4 marzec 2015

Reżyseria:
reżyser (odc: "Tomasz", "Janusz", "Joanna")

reżyser (odc: "Adam", "Maciej", "Nina")

reżyser (odc: "Łucja", "Iza", Agnieszka")


Muzyka:


Obsada:
Agnieszka Bogusz

Maciej Roguski

Tomasz Urbanek

Łucja Wagner

Janusz Malak

sierżant Iza Filipiak

Adam Bratkowski

Nina Szulińska

Joanna Marecka

i inni


Notatki:
Serial został zrealizowany na podstawie serialu niemieckiego „In Gefahr – Ein verhängnisvoller Moment” („W niebezpieczeństwie – Moment brzemienny w skutki”), emitowanego w niemieckiej telewizji SAT1 od 2014 roku. Dla TVP serial realizowała ta sama firma Constantin Entertainment, która produkuje go dla niemieckiej TV, jednak w przeciwieństwie do niemieckiego pierwowzoru w którym występowali głównie amatorzy, w polskiej wersji wystąpili aktorzy zawodowi. Opierając się na oglądalności serialu (wówczas bardzo popularnego) w krajach niemieckojęzycznych, firma Constantin pierwotnie przewidywała produkcję kilkudziesięciu odcinków wersji polskiej (prawdopodobnie w kilku seriach). Na początek powstało 15 scenariuszy odcinków pierwszej serii. Polska widownia jednak nie dopisała i po zrealizowaniu 9 odcinków TVP wstrzymała dalszą produkcję serialu.


IMDb (angielski)
Wikipedia (polski)


02.181002

(POL) polski,


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz